Ако Челси-Юнайтед беше продължил

Posted: 30.10.2012 in Спортни коментари
Етикети:,

Вдъхновен от сайта Не!Засада и от безчинствата на съдията Майк Клатенбърг в неделната вечер, реших споделя какво вероятно би станало, ако мачът беше продължил с още няколко минути:

93′ – Клатенбърг се обръща към седящия на скамейката Торес с Fuck off, you cunt!, но на испанеца това не му прави впечатление, защото напоследък всеки се обръща така към него.

95′ – Джон Оби Микел изравнява резултата след далечен шут около 35 метра. Реферът е гневен, че не може да отмени гола и между него и футболиста протича следния разговор (приблизителен превод):
-Ти Стъридж ли си?
-Не, аз съм Оби Микел.
-Все тая, вие черните ми изглеждате еднакво.

97′ – Клатенбърг отсъжда дузпа за игра с ръка на Петър Чех в наказателното му поле.

98′ – Робин Ван Перси пропуска дузпата, но е любезно помолен от Клатенбърг да я пребие.

99′ – Ван Перси този път вкарва. Реферът поглежда към Алекс Фъргюсън, който му кима с глава и тогава посочва центъра.

104′ – Рамиреш получава жълт картон, защото е негър.

108′ – Тъй като мачът все още виси, Алекс Фъргюсън готви смяна Хауърд Уеб за Клатенбърг.

113′ – Уеб влиза със свежи сили и веднага изгонва Давид Луиз, защото си бърка в носа на публично място.

117′ – Уеб дава фаул за Челси в центъра на терена, за да не го обвинят в пристрастие.

119′ – Райън Гигс подшушва на Ашли Коул, че е спал с Черил.

120′ – Ернандез вкарва гол с ръка, от засада и след като е ударил без топка пазещия го Кейхил.

122′ – Дрогба изниква на терена и съобщава пред камерите, че това е „fucking disgrace“ (б.ред. „шибан позор“).

123′ – Някъде тук мачът е прекратен, защото на никого не му се гледа порно толкова рано през деня.